google analytics

About Me - Hakkımda

Hello there! I am Halil Emre.

Welcome to my personal website.

I have been working as a research assistant at Muğla Sıtkı Koçman University for 5 years and studying as a PhD student in counselling psychology. My main research interests are cognitive-behavioural psychotherapy and open science practices. Some of my affiliations are Cognitive and Behavioral Psychotherapies Association, European Association of Personality PsychologyPsychological Sciences Accelerator, Data Visualisation Society, Research Data Alliance, and Creative Commons Turkey.

Apart from academic life, I am passionate about travelling and blogging on books or movies. If you want to know more about me, please explore the website and contact me!

If you want to see my detailed CV, please click here.

Thank you for visiting!


Merhaba! Ben Halil Emre. 

Yaklaşık 5 yıldır Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olarak çalışıyorum. Aynı zamanda aynı bölümde doktora öğrencisiyim. Temel ilgi alanlarım; Bilişsel Davranışçı TerapiAçık Bilim Uygulamalarıdır.Bilişsel ve Davranışçı Psikoterapiler Derneği ve Psikolojik Bilimler Hızlandırıcısı Meslek Ağı (PSA), Araştırma Verisi Birliği gibi oluşumlara üyeyim. Bununla birlikte Gençlik ve Gönüllülük Çalışmaları ile Proje Yönetimi konularında da eğitim alıyor ve çalışmalar yürütüyorum. 

Birçok insan için kendini tanımlamak zordur ve bu sanırım benim için de geçerli. Ancak "Sevdiğim eylemler seni tanımındır." diyenler için amatör bir yazar-çizer ve çevirmenim. Üniversite yıllarımdan bu yana bu blogda akademik ve edebi çalışmalarımı, yaşamda unutmak istemediğim anılarımı ve en önemlisi evrene ve hayata dair düşüncelerimi paylaşmak adına yazıyorum. Hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen yukarıdaki bağlantıları tıklayın ve düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyin.

Eğer detaylı özgeçmişimi görmek isterseniz lütfen buraya bakınız.
Ziyaretiniz için teşekkürler!